۱۰توصیه دکترگیل سالتز به زنان درسال ۲۰۲۳

*توصیه دکتر Gail Saltz روانپزشک و روانکاو ویژه زنان به همه زنان در سال 2023
💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

بسیار ساده به نظر می رسد، اما ممکن است تأثیر مثبت بسیار عمیقی داشته باشد!
ایشان تصمیم گرفت توصیه هایی را برای خانم ها در میان بگذارد. توصیه ساده و سرراست است. لطفاً با هر زن در آنجا به اشتراک بگذارید تا همه در سال 2023سالم تر و بهتر شوند.

1. نمی توانید تمام کارهای خانه را در یک روز تمام کنید. کسانی که این کار را کردند، به شدت بیمار هستند و برخی از آنها قبلاً دفن شده اند.

2. لطفا زمانی برای استراحت ایجاد کنید. این گناه نیست که هنگام خواندن کتاب یا صرفاً در حال استراحت، بنشینید، پاهای خود را روی میز بگذارید و پاپ کورن بردارید و بی توجه به وزن و افکار منفی ،تناول کنید.

3. لطفا در صورت نیاز بخوابید، اگر سردرد دارید آن سردرد برطرف می شود. آنهایی که از رفتن به مرخصی امتناع می ورزند یا وقت استراحت، استراحت نمیکنند ، آنها که خانواده برایشان در اولویت نیست و کار در رأس همه امور هست ، آشفته تر ، عصبانی تر و عمر کوتاهتر خواهند داشت.

4. مصرف داروهای آرام بخش را برای خواب متوقف کنید، مغز و اندام های خود را از بین می برید. در یک نقطه، شما شروع به فراموش کردن چیزها خواهید کرد. مغز را آرام کن، کمتر نگران باش، کمتر فکر کن، بیشتر بخند،حتی الکی ، حتی اگر چیزی برای خندیدن نیست بیشتر لبخند بزن.

5. گاهی اوقات برو بیرون بی سر و صدا بنشین، هیچ کاری نکن، چیزی نگو، فقط نگاه کن، با آرامش در هوای تازه نفس بکش. عجله نکن. عجله ، نابود کننده زندگی ها بوده .

6. در کنار آینه خود بایستید به خودتان لبخند بزنید، بخندید که هاله ای مثبت را در اطراف شما روشن می کند تا بتوانید بدرخشید.

7. اگر می خواهید برای خود یک یا دو میان وعده بخرید یا نوشیدنی بخرید. فقط یک کاری برای خودت انجام بده، تا چیزهایی را که در سرت هست خالی کنی.

8. برای جلوگیری از استرس، وسایل خانگی لازم و به اندازه تهیه کنید.از انباشت وسایل ،لباسهای قدیمی و کهنه پرهیز کنید ،دور بریزید ، به دیگران ببخشید ،آرامش به سراغتان می‌آید .کاهلی در بخشش و کمک به دیگران ،بویژه در زنان ایجاد استرس ناخودآگاه میکند. استرس بالاترین قاتل خاموش زنان است.

9. اگر احساس خوبی ندارید، آن را بگویید، کاری در مورد آن انجام دهید، به مرکز بهداشت، بیمارستان، یا با یک پرستار نزدیک تماس بگیرید، دور آن ننشینید. زندگی شما مهم است.

حتما برای خودتان یک مشاور و روان شناس داشته باشید تا سنگ صبور شما باشد.

10. گهگاه فشار خون و سطح قند خود را چک کنید، چه بیمار هستید یا نه. در گذشته بسیاری از زنان را نجات داده است. در این مورد به من اعتماد کنید.
💙💙💙💙💙💙💙
💙💙💙💙💙💙💙
**خانم ها این یک یادآوری برای همه ماست. ما مهم هستیم و باید مراقب خودمان باشیم.**


🧚🏻🧚🏻*لطفا به هر خانمی که دوستش دارید ارسال کنید*🧚🏻🧚🏻🧚🏻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *