#چالش_صدروزه_وبلاگ‌نویسی

روز هشتاد و دوم

امروز قراره نامه بنویسیم. البته مخاطب‌مون یه شخصیت مشهوره؛ می‌تونه نویسنده باشه، کارگردان، بازیگر، رهبر، شخصیت تاریخی یا هر فرد مشهور دیگه‌ای. براش بنویسید که این آدم چه تاثیری روی زندگی و افکارتون گذاشته. بهش بگین کدوم ویژگی‌ش برای شما الهام‌بخش بوده. می‌تونین بیشتر از سیصد کلمه بنویسین و توی سایتاتون منتشر کنید.

بیشتر از پانزده سال پیش دوستی که اکنون سال‌هاست ازش بی‌خبرم تو رو که فکر می‌کرد من که کتابخونم  بیشتر به دردم میخوره بم هدیه داد.
من همون  روز شروع به خوندنت کردم چون عاشق زندگینامه افراد معروفم.
هر چه جلوتر می‌رفتم بیشتر دوستت داشتم و بیشتر عاشق منش و رفتار و روش زندگیت می‌شدم. دلم می‌خواست که من به جای دانشجویانت بودم. کاش من در دوره دبستانم معلمی چون تو داشتم. وقتی کتاب رو تموم کردم استاد زندگی یا بهتره بگم «استاد عشق» خودم رو پیدا کرده بودم که می‌خواستم مثل اون باشم، که یازده زبان رو صحبت می‌کرده. از نظر معرفت و رفتار و روابط عمومی بی‌نظیر و الگو باشم.بسیاری از رفتارهاتو انتخاب و اجرا کردم. کتاب آموزش زبان انگلیسی، ترکی،  آلمانی، فرانسه و هندی رو که دوست داشتم یاد بگیرم رو خریدم که هنوز دارمشون و دفتری که با خط‌کشی هر صفحشو پنج بخش کردم و لغات رو در پنج ردیف نوشتم که همزمان پنج زبان رو یاد بگیرم حدود یک سال با جدیت خوندم. پیشرفت خوبی هم داشتم اما مشکلات زندگیم باعث شد مدت
چند سال کنارشون بذارم حالا بعد از آشنایی با اپلیکشن دولینگو الان چهار ساله که دوباره شروعشون کردم و پیشرفت خوبی داشتم. استمرار روزانه در یادگیری تنها رمز موفقیتم بوده. گاهی دوستانم می‌گن چطوری اینقدر موفقی و رمزش اینه که این شعار حدود ۱۵ساله ازت با من مونده.

«هر روز یک درصد از دیروزت بهتر باش.»

واقعا اگر چنین روشی هر روز مد نظرت باشه بدون شک یک روز پروفسور حسابی«استاد عشق» خواهی شد.

فقط باید بخوای. بخواه تا بتو داد شود رو خدا در قرآن و انجیل گفته. منم اضافه می‌کنم بخواه و انجام بده تا بدستش بیاری. به همین سادگی.
میگی نه نمیشه! فقط کافیه یک ماه همت کنی و امتحانش کنی. نتیجه‌اش بدون شک حیرت‌انگیزه!